Property Details

4 izb. byty v novostavbe GREENVIA v Záhorskej Bystrici, www.greenvia.sk - Vrakuň - Bratislava

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

Predaj 309 900 € - Byty
137 m25 Bedrooms1 Bathroom  Add to Favorites Print

4- izbový byt B.25 má úžitkovú plochu o výmere 137,16 m2 a priestrannú terasu o výmere 152,68 m2. K bytu prislúcha praktická pivničná kobka o výmere 2,09m2. Dispozícia bytu: obývačka prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa, 2x detská izba, 2x kúpeľňa, oddelená toaleta a dostatok úložných priestorov. Projekt GREENVIA Vám ponúka možnosť jedinečného bývania v tichom a krásnom prostredí Záhorskej Bystrice s dostatkom súkromia a výbornou občianskou vybavenosťou.

FINANCOVANIE – splátkový kalendár:
1. splátka – rezervačný poplatok vo výške 3.000,- EUR, ktorý bude súčasťou 2. splátky
2. splátka – 15% z ceny bytu – pri podpise ZoBZ
3. splátka – 85 % z ceny bytu – po kolaudácii

Hypotekárny úver Vám zabezpečíme v ktorejkoľvek banke!

Priame napojenie na turistické trasy Malých Karpát vám otvorí možnosti na príjemné nedeľné prechádzky, cyklotrasy a ihriská sú zasa zárukou bezpečnej zábavy pre vás a vaše deti. Benefity projektu nespočívajú iba v situovaní projektu na ideálnej hranici mesta a vidieka.

GREENVIA v sebe spája modernú architektúru, kvalitné materiály a komplexnú občiansku vybavenosť. Základná cena sa viaže k bytu v štádiu holobytu s priestrannou pivničnou kobkou. K novému bývaniu samozrejme ponúkame za príplatok aj prémiový štandard vo viacerých prevedeniach či státie v podzemnej garáži.

Projekt tvoria 3 bytové domy (A, B, C) a komplex viladomov (D). Všetky byty sú orientované na juh, juhovýchod a juhozápad. Vysnívaná lokalita v dotyku s prírodou prináša atraktívne bývanie vo viacerých podobách od 1izbových až po exkluzívne 4izbové byty s terasou, alebo komorné bývanie vo viladome s 3 bytmi.

Spoločnosť ISMONT, s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou, ktorá stojí za realizáciou viacerých úspešných stavieb na Slovensku aj v zahraničí. Množstvo skúseností a vysoká odbornosť sú zárukou kvalitných a moderných riešení, ktoré pohotovo reagujú na požiadavky klienta i špecifiká konkrétneho projektu.

Neváhajte nás kontaktovať

Vybavenosť

Adresa nehnuteľnosti

Podobné